Медичні працівники Донеччини пройшли щорічне навчання з питань імунопрофілактики 14–15 травня 2026 року ДУ «Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» проведено захід безперервного професійного розвитку на тему: «Щорічне навчання з питань імунопрофілактики: організація та техніка проведення щеплень, оновлений Календар профілактичних щеплень, нагляд за НППІ та невідкладна допомога при поствакцинальних станах». Участь у навчанні взяли 100 медичних працівників різних спеціальностей. Програма майстер-класу охопила актуальні питання організації та проведення профілактичних щеплень відповідно до сучасних вимог і змін у сфері імунопрофілактики. Учасники опрацювали питання нормативно-правового забезпечення вакцинації, ознайомилися з оновленим Календарем профілактичних щеплень в Україні, сучасними підходами до організації роботи пунктів щеплень, правилами дотримання «холодового ланцюга» та ведення медичної документації. Під час заходу значну увагу було приділе...
Коментарі
Дописати коментар